Zielona Joga - tel.: 530-145-034

Prowadząca

ANNA SIKORSKA

Dyplomowana i certyfikowana nauczycielka jogi Iyengara w stopniu Junior I, członek Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.
Mój początek drogi z jogą łączę z początkiem studiów (obecnie Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, kierunek Ochrona Środowiska) w Szczecinie.To właśnie tu, w szkole Jurka Jaguckiego stawiałam swoje pierwsze kroki.

.

Już wtedy świadoma praca z ciałem, a przez to z umysłem i jednoczesne docieranie do zakamarków swojej duszy dawało mi Wielką Radość, której nie można było tak poprostu pozostawić. Dlatego doceniam mozliwość bycia w” tym” do teraz.

.

Uczestnictwo w warsztatach u Lois Stainberg, Feaq i Corine Biria czy Stephanie Quirk wzbogaca o kolejne doświadczenia.

.

Kilkuletni pobyt w USA pozwolił mi na kontynuowanie praktyki jogi w szkole Yoga Circle w Chicago u Gabriel Halpern, Jane Tuma, Patrina Dobish. W międzyczasie na świat przyszły moje dwie kochane córki, które już u mamy w brzuchu zasmakowały min. Sirsasany (stania na głowie) i z tego co wiem nie narzekają 😉

.

Macierzyństwo ma swoje prawa i wymusiło na mnie zmianę miejsca praktyki , zamiast maty stała się nią codzinność. Uważność, pokorę, miłość praktykowaną przez lata na macie mogłam wpleść do nie mniej absorbującego zajęcia, jakim jest wychowanie dzieci. Bycie mamą i szukanie tego co najlepsze dla dzieci pozwoliło mi odkryć filozofię Marii Montessorii i jednocześnie zostać międzynarodowym dyplomowanym nauczycielem montessori .

 

 

JUSTYNA STASZEWSKA

Praktykuje jogę Iyengara od kilkunastu lat. Docenia jej wpływ na uzyskanie równowagi pomiędzy stabilnością, elastycznością i siłą w ciele oraz innych aspektach funkcjonowania człowieka.

 

Zawodowowo pracuje jako psycholog, prowadzi warsztaty rozwojowe i edukacyjne. Wspiera osoby w kryzysach, pomaga w odnajdywaniu i rozwijaniu osobistego potencjału.

 

Swoja praktykę jogi pogłebia ucząc się u nauczycielek (wcześniej Gosia Chudzik-Ruchomska, obecnie Ani Sikorska) oraz na warsztatach z nauczycielami: Jerzy Jagucki, Rita Keller, Ewa Wardzała, Robert Spica.

 

„Cieszę się, że mogę teraz dzielić się zdobytym doświadczeniem i wiedzą z innymi, motywuje mnie to do dalszego rozwoju.”