Zielona Joga - tel.: 530-145-034

Harmonogram zajęć

PRZED PRZYJŚCIEM NA PIERWSZE ZAJĘCIA PROSIMY NAJPIERW O KONTAKT.

Zielona Joga ul. Działkowa 37A/1, 65-767 Zielona Góra

Kontakt tel.: 530-145-034, email: zielonajoga@gmail.com

 

.ZASADY OGÓLNE:
1. Wszelkie dolegliwości, problemy zdrowotne, menstruację zgłaszaj
nauczycielowi przed zajęciami.
2. Bądź min 2-3 h od ostatniego posiłku.
3. Bądź punktualnie, 5-10 min przed rozpoczęciem lekcji.
4. Ćwiczymy boso, a strój powinien być wygodny, niekrępujący
ruchów ciała, a jednocześnie pozwalający obserwować ciało (zbyt
luźny ubiór niewskazany)
5. W zajęciach uczestniczysz na własną odpowiedzialność.
6. Podczas lekcji zachowaj ciszę i skupienie.

 

OPIS GRUP:

Grupa początkująca A dla osób zupełnie nowych w jodze Iyengara lub po długiej przerwie, po 4 miesiącach regularnego uczestnictwa jest możliwość dołączenia do grup ogólnych. Uczestnictwo w Warsztacie dla Rozpocznających Praktykę Jogi, który odbywa się cyklicznie we wrześniu i styczniu (w soboty 13.00-17.30) umożliwia od razu dołączenie do grup ogólnych, bądz kontynuowanie w grupie początkującej. Możliwość dołączenia do grupy A w każdym momencie.

Grupa początkująca B charakteryzuje sie mniejszą intensywnościa zajęć, dla uczniów z większymi niż normalnie ograniczeniami układu ruchu, wynikających z przebytych choróq, urazów, wypadków lub wieku, jak również dla osób zupełnie nowych w jodze Iyengara lub po długiej przerwie, po 4 miesiącach regularnego uczestnictwa jest możliwość dołączenia do grup ogólnych. Uczestnictwo w Warsztacie dla Rozpocznających Praktykę Jogi, który odbywa się cyklicznie we wrześniu i styczniu (w soboty 13.00-17.30) umożliwia od razu dołączenie do grup ogólnych, bądz kontynuowanie w grupie początkującej. Możliwośc dołączenia do grupy B w każdym momencie.

Grupa ogólna dla osób, które odbyły Warsztat dla Rozpoczynających Praktyke Jogi lub są po 4 miesiącach praktyki w grupie początkującej.

Grupa zaawansowana dla osób z min 2 letnią regularną praktyką jogi Iyengara, opanowana samodzielna Salamba Sarvangasana i Sirsasana.

Grupa terapeutyczna dla osób z problemami zdrowotnymi, które uniemożliwiają udział w regularnych zajęciach (problemy z układem ruchu, z kręgosłupem, zaburzenia ciśnienia, stany lękowo-depresyjne), jak również dla kobiet w błogosławionym stanie (przed przyjściem prosimy o kontakt).